#

Hakkımızda

Hakkımızda

Food & Feed Analiz Laboratuvarı, olarak analiz kapsamında matriks bazında gıda, yem, kullanım suyu, çevresel örneklerden alınacak numunelerin hızlı, güvenilir ve şeffaflık esas alınıp analiz sonuçlarımız elektronik ortamda paylaşılacaktır. Food & Feed Laboratuvarında her zaman personelinin gerekli eğitimlerin alınmasını sağlar. Gerek cihaz parkuru gerekse analiz kapsamı olarak tüm müşterilerimizin ithalat, ihracat ve özel istek analizlerinde tercih sebebi olmamız ana hedefimizdir.

Bizler devamlı büyümeyi, büyürken de teknolojiyi takip ederek konusunda lider olmayı hedeflemekteyiz. Müşteri isteklerini zamanında, tam ve tarafsız olarak karşılama ilkesiyle hareket eden analiz laboratuvarımız, konusunda uzman kadrosuyla tam bir takım ruhu içerisinde hizmet vermektedir.

Misyonumuz;

Evrensel nitelikte bilgi ve teknolojiyi kullanarak Türkiye’deki gıda, yem analizlerini yasal mevzuat ve uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde en doğru ve en hızlı şekilde gerçekleştirmek, kalitemizden ödün vermeden, doğru, güvenilir dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun, etik, gizlilik, tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak, mesleki uzmanlık ve bilimsel ve teknolojik konularda sürekli gelişim bilinci ile araştırma geliştirme faaliyetlerini ulusal ve uluslar arası düzeyde sürdürerek sektöre katkı sağlamak, profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inanç ve istikrarla büyüyen başarı ile etkin hizmetler sunmaktır.


Vizyonumuz;

Bilimin ışığında, doğaya ve insana saygılı, ülkemiz ve dünyamız için sürdürülebilir geleceğe hizmet eden öncü bir gıda kontrol laboratuvarı olmak.
Hakkımızda